NAŠE SPŘÁTELENÉ   WEBY
 

kvartet

Dámy a pánové, urození hosté i ty lide plebejský, vítejte v tomto překrásném, virtuálním, takřka přírodním amfiteátru. Dovolte nám, abychom se, jako Vaši průvodci po těchto stránkách představili. Tedy: KVARTET. Potěšení na naší straně. Patero urostlých a pohledných mládenců a jedna inteligentní půvabná dívka Vás teď vysílá na putování po našich stránkách. Nicméně než vyrazíte, několik faktů o Kvartetu:  ZDEfoto

Pokud vás něco zaujme nebo máte zájem cokoliv nafotit, neváhejte a napište mi. Chcete-li použít moji fotku na reklamu nebo k jiným účelům, nedělejte to prosím bez předchozí domluvy. Na fotografie se vztahují autorská práva!

Stránky jsou ve výstavbě! Zatím fungují i původní stránky foto-Celikovska!kadeřnický svět

Najdete u nás kadeřnické potřeby a profesionální vlasovou kosmetiku značek: Selective Professional, Wella, Londa, Black, Allwaves, Elgon, Joanna, Imperity, Queen Helene, SO.CAP, Olivia-Garden, Jaguar, Kiepe, Valera, Oster a dalších.CQD     
CQD- UNIKÁTNÍ KOMPLET OKAMŽITÉ ZDRAVOTNÍ POMOCI
vše o HOMEOPATII  
Majitelé firmy paní Helena Klimešová a Vít Klimeš pořádají školení o homeopatii a okamžité první pomoci nejen pomocí homeopatik, ale jsou kombinované s klasckou první pomocí s praktickou ukázkou resuscitace od specializovaného záchranáře.

    Sama jsem se účastnila tohto školení  a jsem tomu velice ráda. Školení bylo téměř "rodinné" protože jsme se sešli lidé od koní, a proto paní Helena Klimešová rozšířila  školení i o praktické výklady, kdy homeopatika pomáhají  zvířatům a nejen lidem (o čemž jsem se přesvědčila již v minulých letech, kdy jsem měla problémy se svou osleplou kobylkou, která měla vážné kolikové problémy a problémy s přijmutím svého hříběte).
Ze školení jsem si přinesla, kromě úžasného "pohotovostního pouzdra" se základními 36ti homeopatiky, také spoustu rad a nových znalostí od profesionálních odborníků. A jelikož pořádám dětské tábory tak se mohu s úrazy dětí setkat častěji, tak  jsem tomu obvzlášt ráda,že jsem toto školení absolvovala  Z praktických ukázek od renomovaného záchranáře jsem byla ráda ukázkám první pomoci pro novorozence a kojence, protože jsem v 8.měsíci těhotenství a toto školení mi dodalo klidu a jistoty , že bych dokázala lépe reagovat při  poskytování první pomoci, jak dospělým tak dětem.
  

 DOMOV PRO KONĚ

    

Domov pro koně vznikl s úmyslem poskytnout lásku a péči koním, kteří si chtějí odpočinout
po náročné sportovní kariéře, mnohdy ukončené s trvalými zdravotními problémy, koním nechtěným, či těm kteří jsou již prostě staří a unavení. Čekají od člověka lásku, pohlazení, voňavé seno a rozlehlé louky s koňskými kamarády kolem sebe.

Pro zodpovědné majitele, kteří chtějí poskytnout svému čtyřnohému příteli klidný důchod a občas ho navštívit. Ale i koním, kteří nemají to štěstí a jsou vyměněni za mladší.


tábory     české tábory

equichanellfarmář

 obec bernskymaršovice

 úekct    

Katalog obchodů na internetu

Dětský tábor

 nahoru 

 

 

 

                 

       

a zase ta Lucie

                                                                              medajlonek  

         

 

NAPIŠTE NÁM SVŮJ NÁZOR NA NAŠE DĚTSKÉ TÁBORY

    Návštěvní kniha

 
Počítadlo přístupů:

TOPlist