PRODEJ KNIHY NA STRÁNKÁCH
www-magickepericko.cz


Westernové léto 2021 

 FORMULÁŘE K TÁBORŮM KE STAŽENÍ ZDE

 

turnusy        formát PDF POČET VOLNÝCH MÍST
I.  turnus 26.6. - 3.7.2021  přihláška formát DOC PŘIHLÁŠKA 5
II. turnus 3.7. - 10.7.2021   přihláška formát DOC PŘIHLÁŠKA 4
III. turnus  10.7. - 17.7.2021  přihláška formát DOC PŘIHLÁŠKA obsazeno
IV. turnus 17.7. - 24.7.2021  přihláška formát DOC   PŘIHLÁŠKA   2 
V. turnus 24.7.- 31.7.2021  přihláška formát DOC PŘIHLÁŠKA 8
VI. turnus  31.7. - 7.8.2021  přihláška formát DOC  PŘIHLÁŠKA 1
VII. turnus  7.8. - 14.8.2021  přihláška formát DOC PŘIHLÁŠKA 1


TURNUSY SE OTVÍRAJÍ PŘI MINIMÁLNÍM POČTU PĚTI DĚTÍ !
.

KAŽDÝ Z ÚČASTNÍKŮ TÁBORA PŘISPÍVÁ 100,- NA DOMOV PRO KONĚ z.s. VELICE ZA TO DĚKUJEME.
ČLÁNEK O NAŠICH TÁBORECH - ZDE
 
   
Dětský tábor

 
Náš tábor je rodinného typu. Děti při pobytu zde tráví téměř celé dny venku v přírodě samozřejmě mají dostatek času na odpočinek a volnou zábavu. K dětem přistupujeme individuelně, ale hry a výuka o koních probíhá vždy v celé skupině. Jezdí k nám děti od 6 do 18 let. Máme bohaté zkušenosti s dětmi které jsou u koní úplně poprvé vždy zde nakonec vše bravurně zvládají :). Jedním z našich cílů je děti navrátit zpět k přírodě a k sobě samým. Snažíme se do všech her vnášet představivost, fantazii, tvůrčí schopnosti, smysl pro soudržnost a pomoc ostatním. V jednom odpoledni jdeme s dětmi na výlet. Mají celotáborovou hru spojenou s tématem léta, které máme každý rok jiné. Děti na jízdu na koni nemají přiděleného jen jednoho koně, ale střídají se na koních dle svých dovedností. Také se vzděláváme v teorii o koních a na závěr si své znalosti shrneme. Také zde máme poslední den noční bojovku, kterou nenutíme děti chodit, pokud chtějí jít po dvojicích je jim to umožněno. Máme velikou radost vždy, když se nám děti na tábor vrací. Děti zde na táboře zažívají opravdové dobrodružství :) máme připraveny skvělé hry spojené s tématem tábora. Na koních se jezdí každý den dopoledne zdatnější děti mohou jezdit i na vyjížďky.  Každé dítě si zkusí koně nasedlat, vyčisit, vodit ho, prostě o něj pečovat. Ti kteří se koně teprve učí ovládat jezdí na jízdárně. Každé dítě má 30-45 minut výuky na koni denně. Učíme zde děti také péči o koně a klademe důraz na zodpovědnost při pořízení svého zvířátka ! Na výlet pojedeme do Domova pro koně v Leštině kde mají staré a nechtěné koně o které se tam starají s láskou a úctou. Chceme dětem tímto přiblížit příběhy koní z Domova a poukázat na to jaký mohou mít někteří koně osud, když se o ně někdo přestane starat. Každý rok tento výlet byl úžasným přínosem pro děti.                  Velice se na všechny opět těšíme  LuckaPODZIMNÍ TURNUS A PRVNÍ LUKAFARMÍ HUBEROVA JÍZDA FOTO ZDE 2015 


FOTO Z VELIKONOČNÍHO TÁBORA 16.-21.4.2014  ZDE


Tábory Lukafarm v časopise JEZDECTVÍ články ZDE 


JK Lukafarm pořádal 23.3.2013 již tradiční JEZDECKÝ PLES, výtěžek z plesu byl věnován Domovu pro koně v Leštěině !  FOTO ZDE !


DNE 6.12.2014 SE KONAL CHARITATIVNÍ BAZÁREK V LEŠTINĚ foto zde !.

DNE 12.3.2014 proběhlo natáčení s ČT do pořadu Chcete mě !
v Domově pro koně v Leštině  FOTO ZDE
Vysílání v televizi  proběhlo 30.3.2014  video ZDE

natáčení
Děkuji všem dětem a všem rodičům, že jste uvolnili své děti z vyučování. :)

Věřím, že se dětem natáčecí den líbil stejně jako nám.

Jsme rádi, že jsme naší myšlenku "děti-koně-zodpovědnost", mohli předat dál   našim cílem je informovat mládež, která má zájem o koně, co vše kůň       potřebuje a tím bychom chtěli docílit, aby se vůbec koňské útulky nemusely plnit není to jen o "růžových" rajtkách a... hurá na koně !! Doufáme, že v pořadu "Chcete mě" vše vyzní, tak,  jak jsme si představovali. V Ještě chci poděkovat Patricii a Pavlovi, že dělají tak úžasnou práci.  Všechny děti byly nadšené.              

Na brzkou viděnou Lucka

 FOTKY ZE VŠECH ROČNÍKŮ TÁBORŮ ZDE


                         
  facebook Lukafarm na facebooku                                                                
NAPIŠTE NÁM SVŮJ NÁZOR NA NAŠE DĚTSKÉ TÁBORY  Návštěvní kniha
TOPlist

nahoru